Marcel loopt twee pr's (100m/800m) tijdens onze AtH Trackmeeting Eindhoven onder toeziend oog van Mike en Adam.
Was het ’s middags feest bij de jeugd, dat feest werd in het avondprogramma voortgezet. Er hing een prettige relaxte sfeer, mede door het enthousiasme van microfonist Ivar. Tel daar de vele goede prestatie bij op, dan mogen we de conclusie trekken dat onze zevende Trackmeeting geslaagd is. Er vielen veel nieuwe pr’s. Regelmatig gingen armen de lucht in. Daarnaast werden maar liefst 5 meetingrecords verbeterd: Nynke Slager speer 44,09; Maud Visscher kogel 15,59; 400m Fergus Tabor 49,16 en Sofie van den Boogaart 56,93; Milco Hahury 3000m 8:18,13.
Kirsi 200 en Marcel 800 verbeteren clubrecords senioren/masters
Ging het vorige week bij de competitiewedstrijd al voortvarend met Kirsi, vandaag ging ze gewoon door. Ze verbeterde, tot haar grote verbazing, haar eigen clubrecord naar 26,02. Ze was vanavond 0,37 sneller. Trots ging ze op de foto met het bord clubrecord. De 400m daarna ging iets minder, maar dat maakte niet meer uit. Sanne nam, na een jaar, de kogel en discus weer op. De kogel ging naar een nieuw pr: 63 cm verder. Ook de discus ging 1 meter verder dan haar pr. Een mooie avond voor Sanne die ook de blauwe borden op de foto toonde.
Het zat dicht op elkaar in de volle serie van Davy op de 800m. Maar Davy ging goed mee in het drukke pak. Zoals altijd kwam er van hem nog een versnelling. Hij kwam in zijn serie als tweede over de finish en verbeterde zijn pr met 0,20 sec. Weer iets dichter bij de 2 minutengrens. Ook zonder een pr te springen won Mike het verspringen. Alle pogingen weer over de 6 meter.
Op de 100m (wind mee-garantie) kwam er een windvlaag in de derde serie met helaas teveel wind. In de andere 9 series was de wind perfect. Martin, M45 kon hier, net als Nicky V35 helaas niet van profiteren. Marcel, M40 greep zijn kans, wind +1.9. Hij liep onder luide aanmoedigingen 0,78 harder. Ook op de 200m geen verbetering voor Nicky. Wel weer voor Marcel op de 800m. Marcel had een persoonlijke haas in Lieve. Hij bleef haar goed volgen, toen Lieve uitstapte stoomde Marcel door. Hij liep op de laatste 100m een groot gat met de eerste drie helemaal dicht. Een verbetering van zijn eigen clubrecord bij de M40 van 1,81. Ook Marcel ging op de foto met de blauwe borden clubrecord en persoonlijk record.
Kleine pr’s jeugd U20 en U18
U20: Op de 800m startte de snelste serie, met Abel, hard. Na het invoegpunt, op 100m, viel het tempo stil. Het werd geen lang gerekt lint maar een compact veld, “ze liepen op nun zakdoek” zoals onze zuiderburen zeggen. Abel bevond zich midden in dat veld. Hij kon hier niet uitkomen. Het verhaal van Sofie kennen we inmiddels allemaal wel. Sofie wil graag mee blijven doen aan wedstrijden. Vandaag had ze het zwaar in haar 800-serie.
U18: Op de 100m was er een klein pr voor Kevin: 0,02 sneller. Dat lukte hem niet op de 400m. Adam verbeterde zijn pr net als Kevin met 0,02 maar dan op de 800m. Net als Davy heeft Adam op het einde altijd meer over dan de rest en komt er een inhaalrace. Op de technische onderdelen hield Joep het na twee pogingen bij speer voor gezien. Na zijn worp over de 40m speelde de vermoeidheid hem op. Ook Tim die atletiek, na een jaar gestopt te zijn, weer heeft opgepakt, staakte samen met Joep na de tweede poging zijn wedstrijd. Met de 5 kg kogel verbeterde hij zijn pr met 1 meter 70!
U18 vrouwen: Lotte zorgt voor grote verrassing
Onze U18 vrouwen zijn allemaal U16 eerstejaars. Lotte zorgde voor een grote verrassing. Bij ver is goed uitkomen bij de balk onderdeel van het verspringen. Dat lukte Lotte nooit. Altijd zette ze te ver voor de balk af. Tot vanavond. Alles klopte in haar tweede sprong, precies op de balk en een goede uitvoering: 4,96. Ze schrok er zelf van. Een PR-verbetering van 77 cm! Haar 4,96 is een verbetering van het clubrecord van Anouk Langstraat uit 2023 met 5 cm. Ook is Lotte 0,43 sneller geworden op de 100m. Bij hoog kwam ze niet aan haar recordhoogte maar dat mocht de pret niet meer drukken. Twee pr’s waren er voor Annabella. Op de 200m en de speer ging 1 meter 81 verder het veld in. Met Nina ging het de laatste tijd niet meer op kogel en discus, vanavond zat er weer een stijgende lijn in. Elaiza zat op de 800m in een goede serie waarin ze aan kon sluiten bij anderen. Toen het uit elkaar begon te vallen, werden de verschillen vooraan groot. Elaiza werd vierde in haar serie.
Alle deelnemers, toeschouwers en vrijwilligers bedankt. Zonder jullie was deze Trackmeeting niet zo’n succes geworden. Graag tot volgend jaar!
De uitslagen vind je hier.